Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Kategorie

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Druty kolczaste, ostrzowe

słupy z odkosem na drut kolczasty

Drut kolczasty, drut ostrzowy żyletkowy, zasieki płaskie i przestrzenne

Drut kolczasty, ostrzowy dostępny w naszej ofercie spełnia najwyższą normę wojskową. Oferujemy drut w wielu wariantach również zasieków tj. zasieki płaskie, przestrzenne. Sprawdź atrakcyjne ceny drutu kolczastego, ostrzowego w naszej ofercie.

Drut kolczasty gdzie można stosować?

Drut kolczasty najczęściej stosowany jest w ogrodzeniach obiektów wymagającym podwyższony poziom ochrony. Drut kolczasty, ostrzowy najczęściej stosuje się na potrzeby inwestycji wojskowych, ogrodzenia terenów portowych, obiektów przemysłowych. Drut kolczasty, ostrzowy traktowany jest jako element z ostrymi krawędziami w związku z tym drut kolczasty, ostrzowy żyletkowy może być montowany na wysokości powyżej 1,8 metra nad poziomem terenu.

Czy drut kolczasty jest legalny?

Drut kolczasty jest jak najbardziej legalnym elementem ogrodzenia. Zgodnie z prawem drut kolczasty nie może być zamontowany poniżej 1,8m nad ziemią. Warunki wyglądu ogrodzenia definiuje niekiedy plan zagospodarowania przestrzennego. Przed montażem drutu kolczastego lub żyletkowego warto zweryfikować miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, aby uniknąć kosztownej przebudowy ogrodzenia.

Jak zamontować drut kolczasty na ogrodzeniu?

Drut kolczasty montuje się na słupach ze specjalnymi odkosami. Odkosy można zakupić jako osobne elementy do montażu na słupie lub w formie słupów z fabrycznie zintegrowanymi odkosami. Zależnie od wybranego sposobu drut montuje się do odkosów przy użyciu specjalnych kołków mocujących lub zakłada się go na dedykowane otwory.

Gdzie kupić drut kolczasty w Gdańsku?

Drut kolczasty znajdziesz w naszej ofercie w atrakcyjnej cenie. Znajdziesz u nas również drut ostrzowy w wielu wariantach tj. zasieki płaskie, zasieki przestrzenne oraz klasyczny drut ostrzowy. Drut ostrzowy zamawiamy pod indywidualne zapotrzebowanie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia potrzebnej ilości drutu. Przygotujemy indywidualną wycenę z transportem.

Aktywne filtry