Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Kategorie

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Płyty tarasowe

nowoczesne płyty tarasowe kost-bet oferta

Płyty tarasowe KOST-BET

Nowoczesne płyty tarasowe Płyty tarasowe o różnorodnym asortymencie doskonale korespondują z nowoczesną i klasyczną architekturą, również umożliwiają indywidualne i oryginalne podejście do projektu.


Płyty tarasowe to jeden z najczęściej wybieranych sposobów wykończenia przydomowej przestrzeni. Nic w tym dziwnego. Są niezwykle wytrzymałe i uniwersalne. Co więcej, duże, geometryczne płyty prezentują się bardzo estetycznie i gustownie. Szeroki wybór kolorów daje możliwość osiągania najróżniejszych efektów – od jednolitych powierzchni, do różnokolorowych kompozycji. Tak duża różnorodność pozwala na dowolne kreowanie przestrzeni zarówno tej w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Płyty świetnie sprawdzają się nie tylko do wykończenia tarasu, ale również do budowy chodników czy ogrodowych ścieżek. Chcąc osiągnąć spójny efekt połącz je z innymi elementami od KOST-BET, np. bloczkami ogrodzeniowymi.


Płyty na taras marki KOST-BET

Oferujemy wysokiej jakości płyty tarasowe marki KOST-BET – producenta z 24-letnim doświadczeniem. Wykonane z doskonałych materiałów, dzięki czemu są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz dostosowane do trudnych warunków atmosferycznych. Ponadto, posiadają właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo nawet podczas zimowych dni. Przysłowiową wisienką na torcie jest ich design. W naszej ofercie dostępne są dwie serie płyt tarasowych KOST-BET:


  • - RIBENA – z delikatną strukturą. Do wyboru 12 kolorów i 8 wymiarów,
  • - TIRANO – o gładkiej powierzchni. Do wyboru 4 kolory.

Płyty zostały pokryte powłoką ochronną PRO-TECH. W efekcie zabezpieczona powierzchnia jest mniej podatna na wnikanie zanieczyszczeń, a co za tym idzie – taras będzie łatwiejszy w utrzymaniu czystości. Dodatkowo powłoka wzmacnia kolor.

Aktywne filtry

Płyta tarasowa RIBENA KOST-BET

55,89 zł Brutto Cena
55,89 zł netto
Cena bez kosztów dostawy

Kolekcja o delikatnej strukturze dostępna jest w wielu odsłonach.

Płyta tarasowa TIRANO

121,98 zł Brutto Cena
121,98 zł netto
Cena bez kosztów dostawy

Gładka powierzchnia i nowoczesna kolorystyka stworzy tło dla otaczającego ogrodu i architektury.