Kategorie
PORADY - BLOG

Producenci

 • Alfen

  Alfen

  Firma Alfen to producent nowoczesnych ogrodzeń posesyjnych z 25 letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów aluminiowych.

  Produkty wykonane przez firmę Alfen są wysoce odporne na warunki zewnętrzne, wolne od ognisk korozji. Dzięki własnej malarni, możliwości indywidualnego ustalenia szczeliny między lamelami oraz autorskiej konstrukcji profilu jezdnego, elementy są idealnie spasowane oraz wykonane z wyjątkową dbałością o szczegóły.


  ogrodzenie-aluminiowe

  nowoczesne-ogrodzenie-poziome-n04-alfen.


 • BFT

  BFT

  logo_bft.png

  Firma BFT to producent wysokiej klasy automatyki do bram przesuwnych i dwuskrzydłowych

  Firma powstała w roku 1981 w miejscowości Thiene, a jej powołaniem jest od początku bycie zawsze do dyspozycji swoich klientów i zorientowanie na tych, którzy pracują z jej produktami. Od wielu lat dostarcza wysokiej klasy produkty z zakresu automatyki. Przystąpienie do Somfy Group w 2004 roku, pozwala rozwijać ofertę i wzmacniać autorytet na rynkach międzynarodowych, tym samym rozwijając coraz bardziej wydajne urządzenia do automatyzacji bram przesuwnych i skrzydłowych.  automaty-do-bram-przesuwnych-bft-deimos

  napedy-do-bram-skrzydlowych-bft


 • Joniec

  Joniec


  Firma JONIEC to wiodący polski producent kompletnych systemów ogrodzeniowych z bloczków betonowych do murowania.

  Do wyboru kilka kolekcji charakteryzujących się różnymi wykończeniami powierzchni: tradycyjne łupane, nowoczesne gładkie, śrutowane lub drapane. W każdej serii dostępnych jest kilkanaście kolorów do wyboru oraz daszki wieńczące ogrodzenie. Uzupełnieniem oferty jest chemia montażowa oraz preparaty konserwujące.  nowoczesne-bloczki-na-ogrodzenie-murowane-joniec

  bloczki-lupane-na-ogrodzenie-murowane-joniec


 • Konsport

  Konsport

  Marka KONSPORT już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych tj. ogrodzenia palisadowe, sztachetowe, żaluzje, stylizowane

  Zaawansowana technologia oraz profesjonalny zespół pozwala tworzyć nowoczesne produkty z 5 letnią gwarancją antykorozyjną. Posiadamy w ofercie pełen zakres produktów ww. producenta..


  nowoczesne-ogrodzenie-poziome-konsport-p82

  ogrodzenie-zaluzjowe-konsport-ps004


 • Kost - Bet

  Kost - Bet

  Firma KOST-BET to istniejący na rynku od 1998 roku, producent nowoczesnych prefabrykatów na ogrodzenia

  Szeroka oferta produktów w wielu wariantach kolorystycznych stworzona z myślą o najbardziej wymagającym kliencie. Każdy wyprodukowany element jest zgodny z polskimi i europejskimi normami ISO 9001.


  gladkie-bloczki-na-ogrodzenie-nowoczesne

  bloczki-ogrodzeniowe-gladkie-kost-bet-royal-grafit


 • Wiśniowski

  Wiśniowski

  Marka Wiśniowski to wiodący producent ogrodzeń stalowych zabezpieczonych ocynkiem ogniowym, bram garażowych, oraz okien.

  Nowoczesna kolekcja Wiśniowski Home Inclusive 2.0 ogrodzenia, bramy, drzwi i okna w jednym designie umożliwia zintegrowanie ogrodzenia z bramą garażową o tym samym wzorze, kolorze.


  nowoczesne0ogrodzenie-poziome-wisniowski

  ogrodzenie-klasyczne-wisniowski-classic