Kategorie
PORADY - BLOG

Profesjonaliści


Zapraszamy do stałej współpracy firmy i generalnych wykonawców

Marki

 • Alfen

  Alfen

  Firma Alfen to producent nowoczesnych ogrodzeń posesyjnych z 25 letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów aluminiowych. Produkty wykonane przez firmę Alfen są wysoce odporne na warunki zewnętrzne, wolne od ognisk korozji. Dzięki własnej malarni, możliwości indywidualnego ustalenia szczeliny między lamelami oraz autorskiej konstrukcji profilu jezdnego, elementy są idealnie spasowane oraz wykonane z wyjątkową dbałością o szczegóły. 
 • BFT

  BFT

  logo_bft.png

  Firma powstała w roku 1981 w miejscowości Thiene, a jej powołaniem jest od początku bycie zawsze do dyspozycji swoich klientów i zorientowanie na tych, którzy pracują z jej produktami. Od wielu lat dostarcza wysokiej klasy produkty z zakresu automatyki. Przystąpienie do Somfy Group w 2004 roku, pozwala rozwijać ofertę i wzmacniać autorytet na rynkach międzynarodowych, tym samym rozwijając coraz bardziej wydajne urządzenia do automatyzacji bram przesuwnych i skrzydłowych.

 • Joniec

  Joniec


  Firma JONIEC to wiodący polski producent kompletnych systemów ogrodzeniowych z bloczków betonowych do murowania. Do wyboru kilka kolekcji charakteryzujących się różnymi wykończeniami powierzchni: tradycyjne łupane, nowoczesne gładkie, śrutowane lub drapane. W każdej serii dostępnych jest kilkanaście kolorów do wyboru oraz daszki wieńczące ogrodzenie. Uzupełnieniem oferty jest chemia montażowa oraz preparaty konserwujące.
 • Konsport

  Konsport

  Marka KONSPORT już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych tj. ogrodzenia palisadowe, sztachetowe, żaluzje, stylizowane oraz panelowe. Zaawansowana technologia oraz profesjonalny zespół pozwala tworzyć nowoczesne produkty z 5 letnią gwarancją antykorozyjną. Posiadamy w ofercie pełen zakres produktów ww. producenta.
 • Kost - Bet

  Kost - Bet

  Istniejący na rynku od 1998 roku, producent nowoczesnych prefabrykatów na ogrodzenia. Szeroka oferta produktów w wielu wariantach kolorystycznych stworzona z myślą o najbardziej wymagającym kliencie. Każdy wyprodukowany element jest zgodny z polskimi i europejskimi normami ISO 9001.
 • Wiśniowski

  Wiśniowski

  Wiodący producent ogrodzeń stalowych zabezpieczonych ocynkiem ogniowym, bram garażowych, oraz okien. Nowoczesna kolekcja Wiśniowski Home Inclusive 2.0 ogrodzenia, bramy, drzwi i okna w jednym designie umożliwia zintegrowanie ogrodzenia z bramą garażową o tym samym wzorze, kolorze.