Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Kategorie

Firma Olbud posiada ponad 10 letnie doświadczenie

Od początku naszej działalności dostarczamy profesjonalne systemy ogrodzeniowe dla klientów indywidualnych oraz generalnych wykonawców. Kilka lat temu poszerzyliśmy nasza ofertę o produkty z zakresy stolarki otworowej w szczególności bramy segmentowe, drzwi aluminiowe i stalowe oraz okna PVC i aluminiowe.

Firma Olbud

Sprawdzeni dostawcy i producenci

Od początku swojej działalności współpracujemy z uznanymi markami w branży budowlanej. Nasza fachowa wiedza i zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować kompleksowe rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych jak i dużych firm wykonawczych.

Firma Olbud 1 Firma Olbud 2 Firma Olbud 10 Firma Olbud 11 Firma Olbud 4Firma Olbud 3 kost-bet-logo-szary_kost-bet-o-firmie-ol Firma Olbud 5Firma Olbud 6 Firma Olbud 12 Firma Olbud 7 Firma Olbud 8 Firma Olbud 9 bloczki ogrodzeniowe gładkie gaag bloczki ogrodzeniowe gładkie styrobud napędy do bram tousek

Siedziba firmy, ekspozycja i ogród wystawowy

W Straszynie przy ul. Starogardzkiej 40 na terenie firmy stworzyliśmy ogród wystawowy systemów ogrodzeniowych - jeden z większych w Polsce. Gdzie na żywo można zobaczyć całe fragmenty ogrodzeń w ponad dwudziestu propozycjach łączących produkty różnych dostawców. Jesteśmy w trakcie rozbudowy ekspozycji stolarki otworowej, co pozwoli nam uzyskać status SALONU PARTNERSKIEGO marki WIŚNIOWSKI.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7:00 - 16:00

Wtorek: 7:00 - 16:00

Środa: 7:00 - 18:00

Czwartek: 7:00 - 16:00

Piątek: 7:00 - 16:00

Sobota: 9:00 - 13:00
* W soboty ograniczona obsługa. Może występować wydłużony czas oczekiwania. Zachęcamy do odwiedzin w dni robocze.

Olbud Straszyn - spacer wirtualny po firmie

Zobacz jak wygląda ekspozycja naszych produktów bez wychodzenia z domu. Wygodna forma spaceru wirtualnego świetnie pokazuje mnogość wzorów ogrodzeń, bloczków ogrodzeniowych, bram garażowych drzwi i okien w naszej ofercie.

Jak do nas dojechać?

Nasza siedziba znajduje się w Straszynie k. Gdańska. Dojedziesz do nas wygodnie z okolic obwodnicą trójmiasta, kierując się na zjazd na Starogard Gdański.

W jakich lokalizacjach świadczymy usługi?

Głównym obszarem w którym wykonujemy ogrodzenia jest Gdańsk, Gdynia, Sopot, woj. Pomorskie. W woj. Pomorskim wykonujemy ogrodzenia kompleksowo od pomiaru do montażu.

Dodatkowo posiadamy mobilne zespoły montażowe, które wykonują montaże oraz pomiary ogrodzeń zgodnie z naszym standardem w miejscowościach:

  • Szczecin
  • Elbląg
  • Łódź

Poza granicami woj. Pomorskiego.