Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Kategorie

Żaluzja zewnętrzna - roleta z funkcją żaluzji roleto żaluzja BubendorffRoleta zewnętrzna z funkcją żaluzji oraz zasilaniem solarnym. Rolety zewnętrzne Bubendorff z funkcją żaluzji dostępne na naszej ekspozycji w Straszynie.Ilość

Zewnętrzne roleto żaluzje Bubendorff z montażem bez niszczenia elewacji. Roleto-żaluzje Bubendorff umożliwiają wygodną kontrolę nad światłem wpadającym do budynku przez aplikację lub pilot.

Żaluzje zewnętrzne jak rolety fasadowe Bubendorff

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji to nowoczesne rolety zewnętrzne, które łączą funkcjonalność żaluzji fasadowych i rolet zewnętrznych. Kolorystyka rolet zewnętrznych zawiera kolory standardowe oraz specjalne. Wzornik kolorów rolet zawiera szeroki zakres kolorów standardowych bez dopłaty.

roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji Bubendorff

Dlaczego warto wybrać rolety zewnętrzne Bubendorff?

Zaletą rolet zewnętrznych z funkcją żaluzji Bubendorff jest możliwość regulacji otwarcia lameli. Otwarcie lameli rolet zewnętrznych zwiększa ilość światła wpadającego do pomieszczeń. Otwarte lamele rolet nie wpływają negatywnie na poziom prywatności. To połączenie stanowi świetny kompromis będący zaletą rolet zewnętrznych. Zaletą rolet zewnętrznych jest montaż natynkowy, bez ingerencji w elewację. Rolety z zasilaniem solarnym nie wymagają doprowadzenia kabli, tym samym niszczenia elewacji. Montaż rolet zewnętrznych możliwy jest do wykonania po wykonaniu elewacji.

  • Ruchome lamele, umożliwiające regulację dostępu światła słonecznego na podobnych zasadach jak żaluzje zewnętrzne fasadowe.
  • Zasilanie solarne: bateria wbudowana w silnik rolety, ładowana jest przez ogniwo fotowoltaiczne umieszczone w kasecie lub na elewacji.
  • Całkowita niezależność od energii elektrycznej (w opcji solarnej).
  • Energooszczędność: skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji zarówno w okresie zimowym, jak i letnim.
  • Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, możliwość zdalnego sterowania grupami rolet za pomocą np. smartfonu, tabletu.
  • Wersja natynkowa i do zabudowy.
  • Jako rolety zewnętrzne natynkowe mogą być zainstalowane w dowolnym momencie eksploatacji nieruchomości, bez konieczności ingerowania w elewację budynku.
  • Najwyższy stopień komfortu: możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym, wyłącznika czasowego z symulacją obecności.
  • Dostępność wybranych kolorów według palety RAL.
  • Gwarancja producenta na wszystkie części 7 lat.
dlaczego wybrać roleto-żaluzje bubendorff

Montaż rolet zewnętrznych Bubendorff

Bezinwazyjny montaż systemu rolet zewnętrznych to wygodne rozwiązanie System rolet zewnętrznych z zasilaniem solarnym nie wymaga dodatkowego źródła zasilania. Dzięki temu montaż rolet na zewnętrznej stronie okna nie wymaga niszczenia elewacji.

montaż rolet zewnętrznych Bubendorff
roleta zewnętrzna z solarem z funkcją żaluzji Bubendorff

Rolety zewnętrzne z napędem solarnym Bubendorff

Niezależny napęd solarny umożliwia montaż rolet bez użycia dodatkowych kabli, tymsamym nie wymaga uszkodzenia elewacji. Rolety napędzane silnikami Bubendorff w wersji hybrydowej (230V) umożliwiają 10-krotne podniesienie/opuszczenie rolety po zaniku prądu.

Inteligentne sterowanie roletami z funkcją żaluzji Bubendorff

Inteligentne sterowanie roletami zewnętrznymi przez automatyczny sterownik zamyka rolety o zmroku, gdy średnia temperatura spada poniżej 12 0c. .

Zastosowanie inteligentnego sterowania pozwala na kontrolę wysokiej temperatury latem oraz utrzymanie komfortu cieplnego zimą.

działanie rolet latem

W ciągu dnia w lecie:

Wysoka temperatura + silne nasłonecznienie

Szczelina wentylacyjna + światło dzienne

działanie rolet zimą

Komfort cieplny w zimie:

Niska temperatura o zmroku

Całkowite zamknięcie

Dostępne kolory lamel rolet zewnętrznych Bubendorff

Lamele żaluzji dostępne są w 4 kolorach do wyboru.

kolor biały drogowy kolor aluminiowy jasny kolor antracytowy szary kolor biały perłowy

Dostępne kolory ramy rolet zewnętrznych Bubendorff

Rama rolet zewnętrznych dostępna jest w 4 kolorach do wyboru.

kolor biały drogowy kolor aluminiowy jasny kolor antracytowy szary kolor biały perłowy kolor brązowy sepia kolor dąb kolor czarny mat

Jak zamówić rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji Bubendorff?

Rolety Bubendorff produkowane są pod indywidualne zamówienie.

Do wyceny rolet potrzebujemy wymiary otworu okiennego, ilość rolet, informacje o wymaganiach dot. wyposażenia.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego tel. 58 380 23 28. Doradca przedstawi szczegóły, niezbędne do wykonania wyceny.

Galeria zdjęć rolet zewnętrznych Bubendorff

Wideo z działania rolet zewnętrznych Bubendorff

Ekspozycja, wystawa rolet zewnętrznych Bubendorff k. Gdańska

Rolety Bubendorff dostępne są na naszej ekspozycji stacjonarnej w Straszynie przy ul. Starogardzkiej 40. Posiadamy rolety z panelem solarnym, funkcją żaluzji, oraz połączeniem sterowania inteligentnego domu przez aplikację.

Wideo z naszej ekspozycji rolet z funkcją żaluzji w Straszynie k. Gdańska

Sprawdź jak działają rolety z funkcją żaluzji na żywo na naszej ekspozycji stacjonarnej. Rolety na naszej ekspozycji są w pełni połączone z inteligentnym systemem sterowania z aplikacji.

roleta z funkcją żaluzji bubendorff z solarem
roleta z funkcją żaluzji bubendorff z solarem
roleta z funkcją żaluzji bubendorff z solarem
roleta z funkcją żaluzji bubendorff z solarem
roleta z funkcją żaluzji bubendorff z solarem
roleta z funkcją żaluzji bubendorff z solarem

Autoryzowany dostawca rolet zewnętrznych Bubendorff k. Gdańska

Posiadamy ekspozycję rolet zewnętrznych z funkcją żaluzji oraz panelem solarnym. Rolety na naszej ekspozycji połączone są z systemem inteligentnego sterowania.

roleto-żaluzja