Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Kategorie

Marka

Marka

Wysokość słupa

Wysokość słupa

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Słupki do paneli ogrodzeniowych

słupy ogrodzeniowe do ogrodzeń panelowych

Słupki do paneli ogrodzeniowych to bezwzględna podstawa solidnego ogrodzenia. Z pozoru błahy element, w rzeczywistości bardzo istotna część konstrukcyjna. Ich zadaniem jest trzymanie oraz stabilizowanie paneli lub siatki.

W celu osiągnięcia ogrodzenia o maksymalnej stabilizacji warto zamontować w gruncie podmurówki ogrodzeniowe. Tak wykonany płot sprawdzi się nie tylko przy domu, ale również przy lesie, sadzie czy ogródku działkowym. Wszystko to i więcej przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu, który znajduje się pod Gdańskiem.


Słupy ogrodzeniowe marki Wiśniowski

Chcesz wyraźnie oznaczyć granice swojego domu i czuć się bezpiecznie na własnym terytorium? A może chcesz zabezpieczyć swoją działkę? Rozwiązaniem będzie otoczenie jej solidnym ogrodzeniem. W naszej ofercie znajdziesz słupy ogrodzeniowe OMEGA marki Wiśniowski. To wysokiej klasy produkty, które stworzą stabilną podstawę do budowy ogrodzenia posesyjnego.

Nasz asortyment obejmuje słupki do paneli ogrodzeniowych w różnych rozmiarach i kolorach. Dostępne są dwa rodzaje wykończenia:

  • ocynkowane ogniowo,
  • ocynkowane ogniowo + malowane proszkowo (w tej wersji istnieje możliwość wyboru koloru).

Nie musisz się martwić, że ogrodzenie zacznie pokrywać się rdzą. Tak zabezpieczona powierzchnia sprawia, że oferowane przez nas w Olbud słupki do paneli ogrodzeniowych zyskują właściwości antykorozyjne. Oznacza to, że zachowają swój pierwotny stan przez dziesiątki lat. Słupy zakończone są zaślepką PCV, która zapobiega przed dostawaniem się wody do środka, a jednocześnie sprawia, że całość prezentują się bardzo estetycznie.

Dostępne w naszym sklepie słupki ogrodzeniowe są objęte 10- lub 2-letnią gwarancją producenta (w zależności od rodzaju słupka).


Słupy do ogrodzeń panelowych marki Bimerg

Oferta słupów ogrodzeniowych Bimerg dostępnych od ręki. W naszej ofercie posiadamy słupy renomowanego producenta – marki Bimerg. Słupy do ogrodzeń panelowych Bimerg dostępne są od ręki na stanie magazynowym. Słupy do ogrodzeń panelowych 3D dostępne w kolorze grafitowym RAL7016. Słupy 60x40 mm do ogrodzeń panelowych dostępne również z usługą dostawy na terenie woj. Pomorskiego.

Pełna oferta słupów do ogrodzeń panelowych dostępnych od ręki.


Jak dopasować słupki do paneli ogrodzeniowych?

Ogrodzenie panelowe 3D to nie tylko element dekoracyjny, ale także praktyczne wyposażenie, które zabezpiecza posesję przed nieproszonymi gośćmi i zapewnia prywatność. Wybór odpowiednich słupków do paneli ogrodzeniowych jest zatem kluczowy dla trwałości i estetyki całego płotu. Ważnym krokiem w ich dopasowaniu jest wybór wierzchniej warstwy, którą będą pokryte, a także:

  • dopasowanie wysokości i grubości słupków,
  • wybór odpowiedniego systemu mocowania,
  • dobór koloru do indywidualnych preferencji.

Podejmując przemyślane decyzje, stworzysz ogrodzenie wokół swojego domu, które będzie Cię cieszyć swoim estetycznym wyglądem przez bardzo długi czas. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszym gdańskim sklepem!

Aktywne filtry

Zobacz naszą ekspozycję bez wychodzenia z domu - spacer wirtualny Olbud